Reputation Management

Debaty nie będzie...?

Otrzymałem właśnie od Pani Alicji Zając odpowiedź na moje zaproszenie do debaty. Niestety odmowa z wymówką, że przecież wszyscy znają program partii jest w mojej ocenie wyrazem braku szacunku dla wyborców, dla których dyskusja kończącej kadencję Pani Senator z kandydatem byłaby niezmiernie istotna pozwalając wyborcom na właściwą ocenę osiągnięć lub ich brak.

 

Podczas debaty chciałem między innymi zapytać dlaczego sprawa ochrony życia sprowadzana jest tylko do kwestii aborcji ze sztucznym podgrzewaniem tego problemu na użytek kampanii wyborczej - przecież tak PO jak i PiS uznają obecnie obowiązujące przepisy za "dobry kompromis" - choć hasła wyborcze tych partii były z nim całkowicie sprzeczne - i tu jak widać Pani Senator chce uniknąć publicznego potwierdzenia sprzeczności pomiędzy obietnicami z poprzednich kampanii a realnym programem partii...

Podczas debaty do której mam nadzieję mimo wszystko dojdzie w zapowiadanej na poniedziałek audycji Radia Rzeszów do której jestem zaproszony i według mojej wiedzy jest zaproszona także Pani Senator będę chciał podjąć również całkowicie pomijany aspekt wspierania kobiet w podejmowaniu trudnej ale jakże wspaniałej decyzji aby dziecko przyszło na świat i jeśli biologiczna matka nie może lub nie chce go wychowywać dać mu ciepło rodzinne poprzez adopcję.

Proponowane przeze mnie wprowadzenie nowego programu adopcji oraz pomoc samotnym matkom i leczenie bezpłodności będzie realną ochroną życia skoro rządzące od kilkunastu lat partie uznają kwestię życia za temat idealny do walki by mieć wciąż czym podgrzewać nastroje społeczne.

Ryszard Skotniczny

Niezależny Kandydat na Senatora RP